• 1s.jpg
  • 2s.jpg
  • 2ss.jpg
  • 3ss.jpg
  • 4s.jpg
  • 5ss.jpg
  • 5sss500x.jpg

Wybierz swój język

Związek Emerytów koło w Supraślu a właściwie wspaniali Danusia Perfikowska i Edek Sawicki zorganizowali dzisiejszą wyprawę do Muzeum Sybiru w Białymstoku. Znajduje się on ono w jednym z przedwojennych magazynów przy bocznicy kolejowej, skąd w latach 1940 1941 i w 1944 r Sowieci ładowali do wagonów ludzi aby deportować ich w głąb Rosji i na Syberię. Poświęcone są jest ono pamięci ludzi którym przyszło żyć w nieludzkich warunkach. Miliony ludzi straciło tam życie. NIESTETY LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS.

Tak oto na FB Teatr Wierszalin dziękuje i zaprasza: 
Dziękujemy naszej Widowni 👏👏🎭
„Wziołowstąpienie” rozpala  😎🔥
🌻Pozdrawiamy Klub Seniora Supraśl i zapraszamy po kolejną porcję fantastycznych emocji.
🌿W najbliższy weekend 3 i 4 marca zapraszamy na „Boga Niżyńskiego🌿
💥BILETY:

Dzisiaj klubowicze zwiedzali MUZEUM SZTUKI DRUKARSKIEJ I PAPIERNICTWA W SUPRAŚLU
Dziękujemy panu Edwardowi Sawickiemu i pani Danusi Perfikowskiej. Dzięki ich zaangażowaniu mogliśmy poznać historię i tajniki sztuki drukarstwa. Krysia Gryniewicz na FB pisze: Dziś Muzeum Sztuki Drukarskiej i Papiernictwa w Supraślu.
Ciekawa wycieczka zorganizowana przez miejscowe Koło Emerytów pod przewodnictwem Edka i Danusi. Aż dziwne bo choć mieszkam blisko byłam tu pierwszy raz. Pracownica muzeum oprowadzała nas ciekawie opowiadając o Muzeum i historii druku. Sami drukowaliśmy pamiątkowe zakładki do książek.

Spotkanie seniorów w Bibliotece Publicznej w Supraślu w sali wystawowej w trakcie prezentacji wystawy SuperSTARSi .

Bożena Krutul 20 lutego na profilu FB - Klubu Seniora Supraśl napisała: dzisiaj klubowicze spotkali się w Bibliotece na wystawie SUPERSTARSi .Pani Nela przepięknie opowiadała nam o swojej twórczości artystycznej (Jest laureatką konkursu SUPERSTARSi) natomiast Pan Krzysztof (też laureat tego konkursu) bardzo ciekawe przeniósł nas w świat swoich podróży. Na przedstawionych fotografiach można było zobaczyć miejsca, architekturę, przyrodę z różnych stron świata. Spotkanie było bardzo interesujące i czekamy na następne.

    Please publish modules in offcanvas position.