Krzysztof Antoni Wolfram - Przewodniczący Rady Seniorów Gminy SupraślKWolfram

 

Leśnik z wykształcenia, przyrodnik z zamiłowania. Działacz społeczny, harcerz, turysta i krajoznawca, przewodnik przyrodniczy, polityk, fotografik i publicysta.Pomysłodawca koncepcji Zielone Płuca Polski. Urodzony i wychowany w Warszawie, spędził 20 lat w Białymstoku, od 30 lat mieszkaniec Supraśla. Pasjonat podróży, książek, kina, fotografii, wina i piłki nożnej. Supraśl kocha za to, że po prostu jest…

 

Nina Kubajewska - Wiceprzewodnicząca Rady Seniorów Gminy Supraśl

 

Anna Maria Rodzik - Sekretarz Rady Seniorów Gminy Supraśl

 

Alicja Honorata Borowa

borowa alicja1

Jestem od 11lat emerytką. Kocham kwiaty i góry.Moimi ukochanymi górami są Karkonosze, gdzie spędziłam część swojego życia i do którychlubię często wracać.

 

Bożenna Chmielewska

Bozenna Chmielewska 

Jestem szczęśliwą emerytką, która po 37 latach lubianej, satysfakcjonującej pracy w Szkole Podstawowej w Ogrodniczkach przebywa na niekończących się wakacjach. Cieszę się, że mogę realizować swoje pasje - cudowne wędrówki po ukochanych Tatrach, oraz współpracę ze wspaniałymi ludźmi w różnych dziedzinach.

 

Halina Chodakowska

Jadwiga Kochanowska

Mirosław Kolendo

Genowefa Obuchowicz

Obuchowicz Genowefa

W 1964r zdobyła wymarzoną tarczę PLSP w Supraślu w następnych okresach dyplom Uniwersytetu Warszawskiego oraz ukończyła podyplomowe studia na Politechnice Białostockiej. W 2005r zostaje supraślanką. Obecnie eksperymentuje z ulotką, plakatem z pędzlem lub aparatem fotograficznym. Nowa pasja - przyjmowanie turystów.

Weronika Roszkowska

Jadwiga Romanowska

Romanowska Jadwiga

Edward Sawicki

IMG 20190618 WA0000

Lubi podróże małe i duże.

 

Krzysztof Kazimierz Sikora

Stanisława Łajewska - Szypluk

S Szypluk

Supraślanka z wyboru. Ponad 50 lat rodzinnie związana z miastem. Wykształcenie filologiczne, pracując 35 lat w Liceum Plastycznym w Supraślu nauczała języka polskiego i pełniła funkcję wicedyrektora. Jednocześnie prowadząc Teatr Poezji sukcesywnia włączała się w kulturalne życia miasta i gminy. Autorka książek: "Pałac Buchholtzów -siedziba Liceum Plastycznego im. Artura Grottgera" Wa-wa 2009 i "Porta Supraśla" Supraśl 2017.

 

Barbara Wolfram

-------------------------------------------------------------------