Aktywny poranek z NFZ !!! – zapraszamy na prozdrowotne wydarzenie organizowane przez Podlaski NFZ i Stowarzyszenie Zdrowe Miasto w najbliższą  sobotę (18 lipca)

 

Dobre nawyki to najlepsze leki ! Każdy moment jest dobry na to, żeby zadbać o to co jemy i ile czasu poświęcamy na ruch i sport!

 

Może to będzie najbliższa sobota? Dołącz do nas !

Spędźmy sobotni poranek razem, aktywnie i zdrowo !

 

- trening aktywizujący dla seniorów (o ile będziemy mieli deklarację o udziale kilkuosobowej grupy)

- „powitanie słońca” -  trening jogi dla początkujących

- co jeść po treningu?  – degustacja przekąsek białkowych i nietuczących słodkości J

- badanie składu ciała

- porady dietetyka

- zdrowe przepisy i jadłospisy

- możliwość zbadania ciśnienia

 

Plaża miejska w Supraślu (przy siłowni „pod chmurką”, lub  inne miejsce – będzie dokładnie określone w oficjalnym zaproszeniu )

godz. 10:00 – 12:00

 

Twoje zdrowie w Twoich rękach!

  • Odstaw cukier
  • Ruszaj się co najmniej 30 minut dziennie
  • Licz kalorie

 

 

Pozdrawiam,

Iza Bołtruczuk

koordynator ds. profilaktyki i promocji zdrowia

Podlaski Oddział Wojewódzki NFZ w Białymstoku

Dzień dobry


Od poniedziałku do piątku o godz. 930 będzie transmisja na żywo, w
nowej serii pt." Senior w domu".

Podczas tych transmisji, będę prowadziła zajęcia dla seniorów. Będziemy ćwiczyć: pamięć, koncentrację, spostrzegawczość. Będę także odpowiadać na zadawane przez was pytania i umilać wam czas. Zajęcia online dla seniorów to nowość!!! Nagrania będą dostępne, cały czas na moim kanale, można je wykorzystać w dowolnym czasie, całkowicie bezpłatnie. Linki do nagrań poniżej.
https://www.youtube.com/watch?v=z6QpUxtymm8 https://www.youtube.com/watch?v=myyNWUVy6GI&t=1505s https://www.youtube.com/watch?v=H2ziblFiki0 Pozdrawiam Małgorzata Kospin Links: ------ [1] https://www.youtube.com/channel/UCeL7QYT9BeuCJrlv0FjbwEQ/videos

  Dnia 26 września 2019 o godz 17:30 w Klubie Seniora odbyło się spotkanie edukacyjne dla osób starszych "Senior na czasie". Jest to projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim oraz Komendę Wojewódzką  Policji w Białymstoku w ramach programu edukacji ekonomicznej. Seniorzy dowiedzieli się o metodach działania oszustów, o możliwych zagrożeniach finansowych i jak zachować ostrożność w sytuacjach zagrożenia. Wszyscy uczestnicy otrzymali ciekawe upominki.

 

 W ramach projektu „Senior na czasie”, który jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej, odbędzie się spotkanie na terenie Supraśla dla osób starszych mieszkających na terenie Gminy Supraśl. Podczas spotkania zostaną przekazane informacji o możliwych zagrożeniach finansowych, a także promowanie zachowania ostrożności wśród seniorów.

TEMATYKA SPOTKAŃ Z SENIORAMI:

1. Metody działania oszustów telefonicznych

2. Bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania

3. Dokumenty osobiste – jak o nie dbać

4. Pożyczka – bezpieczna i rozważna…

5. Transakcje finansowe – jak być uważnym w Internecie

6. Prezentacje produktów oferowanych na sprzedażach pokazowych

  Konkretny termin i miejsce spotkania nie są jeszcze ustalone, jednakże w najbliższym czasie osoby, które wypełnią formularz zgłoszenia do udziału w projekcie „Senior na czasie” zostaną poinformowane telefonicznie o terminie i miejscu spotkania. Formularze zgłoszeniowe dostępne są do uzupełnienia w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Supraślu przy ul. J. Piłsudskiego 17 w pokoju nr 3 i 11 oraz na Posterunku Policji w Supraślu przy ul. Kościelnej 2.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie!

Dnia 11 września 2019 we środę w Klubie Seniora odbyły się pierwsze zajęcia taneczne Bachata Solo. Było ciężko ale bardzo wesoło. Zapraszamy.

"Zapraszamy seniorów 60+ z gminy Supraśl na wydarzenia Podlasie SlowFest 2019. Bilety do teatru, na filmy i koncerty dostępne w zniżkowych cenach w kasie festiwalowej w Domu Ludowym w Supraślu."

W klubie seniora Pani Ania Borkowska organizuje grupowe ( bezpłatne) uczestnictwo w proponowanych imprezach SlowFest.